Hakkımızda

Biz Kimiz ?

HAKKIMIZDA

30 Yılı aşkın bilgi ve tecrübeye sahip olan ve alanlarında uzman kadromuz ile dini kurallara ve hayvan sağlığına önem veren çiftliğimiz siz değerli müşterilerimize organik kurban çiftliği adı altında hizmet vermektedir. 9180m² arazi üzerine kurulu olan çiftliğimizde üç adet ahır ( 1'i kapalı 2'si açık olacak şekilde) 1 adet kesimhane 1 adet hayvan muayene ve bakım odası bulunmaktadır. Çiftliğimizde 380 adet büyük baş hayvan mevcuttur. Çiftliğimizde; Süt üretimi Büyükbaş Hayvan Üretimi hizmeti de sağlamaktadır. Hayvanlarımız Ağrı dağının eteklerinde bulunan yaylalarda yılda 2 ay otlatılmaktadır. Çiftliğimizde organik besinlerle beslenen hayvanlarımızın periyodik kontrolleri veteriner tarafından yapılmaktadır. Hijyen kuralları profesyonel şekilde uygulanan çiftliğimiz islami şartlar göz önünde bulundurularak kesim işlemleri, hisse işlemleri ve tartı işlemleri doğru prosedür ve adımlar uygulanmaktadır. Hayvanlarımızın belirli bölümü islami şart için diğer bölümü ise istek ve talep durumunda kesilmektedir.

...

Hızlı ve Güleryüzlü Hizmet Tecrübesi

Hijyen kurallarını en üst seviyede uygulanıp, güler yüzlü hizmet tecrübemiz ile Yılmazlar Hayvan Çiftliği Sakarya Akyazı kurban satış ve kesim yeri olarak her zaman hizmet vermekteyiz.

...

Misyonumuz

Yılmazlar Hayvan çiftliği olarak siz değerli müşterilerimiz için kaliteli ve güleryüzlü hizmet sunabilmek için çalışıyor, kurbanlarınızı hijyen standartlarına ve islami koşullara uygun kesiyoruz. Bu durumda siz değerli müşterilerimizin beklentileri ve ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayabilmek için çalışıyoruz. 30 yıldır olduğu gibi .. Dürüstlük ve şeffaflık değişmez ilkelerimizin arasında bulunmaktadır. Bunun varlığı ve tecrübesiyle siz değerli müşterilerimize hizmet etmektekten mutluluk duymaktayız.

...

Vizyonumuz


Yılmazlar Hayvan Çiftliği olarak etik ilkelere ve en üst seviyede değeri ve kaliteyi ön planda tutarak kendi alanında il dışında da referans gösterilen bir kuruluş olmayı hedeflemektedir.

HİSSELERİNİZ SİZDEN
KESİMİNİZ BİZDEN OLSUN

Top